Niezapomniany prezent dla młodej pary

Tak, tak wiadomo, że w obecnych czasach najbardziej popularnym prezentem dla młodej pary jest koperta z odpowiednią zawartością. Ale … czy na pewno dla wszystkich? Czy wszystkich nowożeńców najbardziej ucieszy właśnie koperta?

koperta jako prezent dla młodej pary

A jaki oryginalny prezent podarować tym, którzy nie oczekują pieniędzy, których ucieszy coś „od serca”, którzy cenią przede wszystkim to, że zadaliśmy sobie trochę trudu, aby podarować coś wyjątkowego – wykonanego tylko dla Nich i z myślą o Nich.


Ja z prezentów, jakie otrzymaliśmy z mężem od naszych wspaniałych gości nigdy nie zapomnę tylko jednego prezentu (który mam do tej pory). Od wujka dostaliśmy „zwykłą” wagę kuchenną z odręcznie napisanymi życzeniami i dopiskiem: „abyście nigdy swojego małżeństwa nie lekce–ważyli”. Super pomysł, wspaniała gra słów, przepiękne życzenia. Za wszystkie prezenty byliśmy naszym gościom szczerze wdzięczni, ale … no właśnie, ale to ten prezent jest dla mnie szczególny i wyjątkowy, bo wiem, że aby wymyślić coś takiego mój wujek zadał sobie trud, poświęcił nam swój czas – a to jest już dla mnie bezcenne.


Niestety nie produkuję wag 😉 tylko tworzę ręcznie robione lampy – z wielkim zaangażowaniem, bardzo często na zamówienie, z myślą o osobach, które mają zostać nimi obdarowane.PS życzenia i dopisek na razie niech zostanie tajemnicą, ale też uwielbiam grę słów – mam to chyba po wujku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *