Przejdź do treści

Niezapomniany prezent dla młodej pary

Tak, tak wiadomo, że w obecnych czasach najbardziej popularnym prezentem dla młodej pary jest koperta z odpowiednią zawartością. Ale … czy na pewno dla wszystkich? Czy wszystkich nowożeńców najbardziej ucieszy właśnie koperta?

koperta jako prezent dla młodej pary
Niezapomniany prezent dla młodej pary, który nawet po wielu, wielu latach będzie cieszyć nasze oczy – czy jest to możliwe?
Przeczytajcie i zobaczcie sami 🙂
Może Was zaskoczę, ale kiedy ja brałam ślub koperta nie była najpopularniejszym prezentem dla nowożeńców. W tych zamierzchłych czasach 😉 jako prezent ślubny wręczane były podarunki można by powiedzieć fizyczne, z odręcznie napisanymi życzeniami.

No to jaki oryginalny prezent podarować tym, którzy nie oczekują pieniędzy, których ucieszy coś „od serca”, którzy cenią przede wszystkim to, że zadaliśmy sobie trochę trudu, aby podarować coś wyjątkowego – wykonanego tylko dla Nich i z myślą o Nich.


Z prezentów, jakie otrzymaliśmy z mężem od naszych wspaniałych gości nigdy nie zapomnę tylko jednego (który mam do tej pory). Od wujka dostaliśmy „zwykłą” wagę kuchenną z odręcznie napisanymi życzeniami i dopiskiem: „abyście nigdy swojego małżeństwa nie lekce–ważyli”. Super pomysł, wspaniała gra słów, przepiękne życzenia. Za wszystkie prezenty byliśmy naszym gościom szczerze wdzięczni, ale … no właśnie, ale to ten prezent jest dla mnie szczególny i wyjątkowy, bo wiem, że aby wymyślić coś takiego mój wujek zadał sobie trud, poświęcił nam swój czas – a to jest już dla mnie bezcenne.


Niestety nie produkuję wag 😉 tylko tworzę ręcznie robione lampy – z wielkim zaangażowaniem, bardzo często na zamówienie, z myślą o osobach, które mają zostać nimi obdarowane.PS życzenia i dopisek na razie niech zostanie tajemnicą, ale też uwielbiam grę słów – mam to chyba po wujku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *