Przejdź do treści

INSPIRACJE

Pełna harmonia i tak potrzebny spokój – chwilo trwaj!

Skąd czerpię inspiracje?
Z natury, z otaczającego mnie świata, z głowy pełnej pomysłów.
Uwielbiam wymyślać coś nowego, coś czego jeszcze nie widziałam. Czasami sama pragnę mieć coś wyjątkowego, częściej zrobić coś dla innej osoby. To jest po prostu potrzeba tworzenie niepowtarzalnych dodatków do domu, tak aby każdy mógł mieć pewność, że nie spotka drugiej takiej samej lampy.
Czy to jest snobizm? – nie, nie i jeszcze raz nie! To jest przekonanie, że wszyscy zasługujemy na coś oryginalnego, stworzonego tylko dla nas.

STYL HYGGE


Czy też lubicie czerpać radość z codzienności i cieszyć się małymi rzeczami? Ja bardzo – dlatego tak pokochałam styl hygge.
Hygge to klucz do świata pełnego ciepła, przytulnych wnętrz i bliskości. Miękki koc, puszyste poduszki i subtelne światło tworzące romantyczną aurę.
Nasz przytulny kąt, w którym możemy odpoczywać, delektować się tym co lubimy, przeczytać dawno odkładaną książkę, posłuchać ulubionej muzyki …
Jednak żaden przepis na wnętrze hygge nie będzie kompletny bez nastrojowego światła, które zapewni nam miłą, przyjazną atmosferę. Przy dobrze dobranym oświetleniu nasza przestrzeń nabierze charakteru, podkreśli nasz styl i sprawi, że będziemy chcieli być tu i teraz.

STYLOWE WNĘTRZA


Co tak naprawdę nam w „duszy gra”?
Każdy z pewnością odpowie inaczej. Ja odpowiem, że to klasyka, która pasuje do każdego wnętrza.
Prosty kształt, naturalne materiały, ponadczasowy styl – to jest to co mnie urzeka i oczarowuje.
Dla mnie wyznacznikiem, czy polubię dane mieszkanie wcale nie jest styl, w jakim go urządzono.
Lubię wejść do czyjegoś mieszkania i jak to nazywam „poczuć” tam właścicieli – poprzez dekoracje i dodatki, które tworzą odpowiedni klimat i oddają osobowość ludzi tam mieszkających, ich zainteresowania, skryte marzenia.
Takie właśnie wnętrza lubię – po prostu „ludzkie”.

PREZENTY Z POMYSŁEM


Ile razy zastanawialiście się, jaki wyjątkowy prezent podarować na wyjątkową okazję? Tak, aby był trafiony, nie wylądował na dnie szafy i nie był uciążliwą rzeczą, z którą nie wiadomo co począć. Ja zastanawiałam się nad tym wiele, wiele razy. Kiedyś usłyszałam, że powinniśmy podarować drugiej osobie to, co sami chcielibyśmy dostać! Ale przecież każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby. Całe szczęście, że znamy osoby, które chcemy obdarować. Wiemy czego pragną, wiemy co ich uszczęśliwi.
Pomysł na prezent: na parapetówkę, dla nowożeńców, jako oryginalne podziękowanie dla rodziców w czasie ślubu, dla milusińskich na chrzest, na roczek …. oj! jest tych wyjątkowych okazji bardzo, bardzo dużo. Mam nadzieję, że na mojej stronie znajdziecie coś, co Wam „wpadnie w oko”.

“…Lampy od Elfamma nadały niepowtarzalny i piękny klimat w moim domu. Możliwość personalizacji każdej z lamp powoduje, że mam u siebie coś niepowtarzalnego i unikatowego, co przyciąga wzrok wszystkich …”

marzenia kobiet
Magdalena

“… Kiedy jest mi smutno i źle, to zapalam moją lampę wykonaną przez Ciebie, moją wymarzoną lawendową 💜 i po chwili wszystko robi się piękne, łatwe i proste 💜. Wiadomo, od serca była wykonana i ma cudowną magię 💜 …”

zadowolona klientka
Dorota
Pragniesz mieć niepowtarzalną lampę w swoim wnętrzu ?
Szukasz wyjątkowego prezentu na wyjątkową okazję ?
Chcesz podarować bliskiej osobie spersonalizowany prezent ?